WINTERSONG

Opis forum


#1 2007-06-11 18:09:21

Faxe

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-11
Posty: 5
Punktów :   

Restoration shaman! guide, builds, pvp tactics!!

Wszyscy ci, którzy mają jakieś pojęcie o resto szamanie proszę o wypowiadanie się tutaj! Osobiście od 60lvl chciałbym przerobic się na resto, więc chciałbym zaczerpnąc trochę wiedzy o nim.

Offline

 

#2 2007-10-18 00:27:36

advo88

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-12
Posty: 33
Punktów :   

Re: Restoration shaman! guide, builds, pvp tactics!!

po odejściu doświadczonego shamana jakim był ulgren (a także warlock szczerba) to chciałbym wzbogacić nieco forum tej klasy
opracowywałem wszystkie 3 drzewka bo miałem dylemat co chwile od 1 do 70 (i dalej mam koszmary po nocach )
dlatego podaje propozycje (jeżeli ktoś ma lepszy pomysł to jestem otwarty na temat jako że ogólnie późno zacząłem grać i nie mam pojęcia pewnie o wielu sprawach):

ktokolwiek jest zainteresowany niech wysyła maila na adres advo88@gmail.com

aha i jeszcze jdno nalezy pamiętać że shaman to klasa do wszystkiego i niczego dlatego gra się nią dziwnie a  cała zabawa polega na krytykach:
-enchancement (krytyki z windfury obojetnie czy to 2h czy 2x1h)
-elemental        (krytyki z lightningow i shockow zwlaszcza z takimi talentami jak ele fury i ele mastery)
-restoation        (krytyki zwiekszajace armor leczonej postaci o 25% (najlepiej zrozumiec jak to dziala jak sie leczy wojaka)

na ten czas niestety nie da sie zrobic idealnej hybrydy (miejmy nadzieje ze zmieni sie to w nastepnych dodatkach)

aha no i jezeli jest ktos zainteresowany innymi klasami to moge doradzic wlasciwie jak kazda w talentach poukladac (ale to tylko moja opinia zebrana z tego co widzialem slyszalem i inne podobne) jakkolwiek jezeli bylby ktos chetny to chetnie podyskutuje

Offline

 

#3 2007-10-23 16:25:50

holyzombie

Administrator

Zarejestrowany: 2007-06-06
Posty: 36
Punktów :   

Re: Restoration shaman! guide, builds, pvp tactics!!

Jesli chodzi o ench shama to lepiej 2h czy dual ?

Offline

 

#4 2007-10-24 00:52:43

advo88

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-12
Posty: 33
Punktów :   

Re: Restoration shaman! guide, builds, pvp tactics!!

sorry ze tak dlugo nic nie odpisywalem ale prawda jest taka ze i dual i 2h jest dobre ale teraz zalezy po jakim wzgledem... w jakims patchu byla wzmianka ze off hand zadaje 50% mniej obrazen (niestety nie wiem czy tylko u szamka czy u innych klas tez) wynikaloby wiec z tego ze w dualu zadaje sie 75% dmg (50% main h i 50%-25% off h) natomiast w 2h zadaje sie pelne 100% dmg... z drugiej jednak strony dual jest znacznie szybszy a jako ze szaman moze uzywac nawet daggerow to dual moze okazac sie naprawde dobry... osobiscie jestem za oboma rozwiazaniami najlepeij jest rozwazyc w ktorej sytuacji co jest najlepsze: jezeli dmg to 2h albo dwa identyczne silne 2x1h jezeli trzeba bic addy co bylo ogromnym bolem u mnie na kuraku to oczywiscie wziac szybsze 2x1h jako ze 2h jest za wolne do bicia addow

no i nie wiem czy ja mam takiego pecha czy co ale w 2h rzadziej wchodza krytyki i wf (chyba ze na bossach)

osobiscie uwazam ze do lvlowania lepszy jest dual dopiero w pozniejszej fazie oplaca sie wziac 2h (czyli okolo         69-70)

Offline

 

#5 2007-10-25 16:59:17

sabom`

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-27
Posty: 11
Punktów :   

Re: Restoration shaman! guide, builds, pvp tactics!!

szamani nie uzywaja sztyletow, bo:
- szybkie bronie dostaja mniejszy bonus przy instant atakach (stormstrike)
- procc rate windfury skaluje sie z predkoscia broni. innymi slowy nie ma znaczenia jak szybka/wolna bedzie bron, WF wchodzic bedzie mniej wiecej tyle samo razy na 100 atakow.


btw.co do 2h to oplaca sie dopiero kolo 30% do kryta

Ostatnio edytowany przez sabom` (2007-10-25 17:06:32)

Offline

 

#6 2007-10-26 17:45:28

holyzombie

Administrator

Zarejestrowany: 2007-06-06
Posty: 36
Punktów :   

Re: Restoration shaman! guide, builds, pvp tactics!!

potwierdzam zdanie saboma ze trezba miec duzo cryta do 2h. W innym przypadku dual da duzo wiecej damage za sprawa szybszego ataku "furry" (czy jak to tam sie nazywa)

Offline

 

#7 2007-10-30 14:08:01

sabom`

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-27
Posty: 11
Punktów :   

Re: Restoration shaman! guide, builds, pvp tactics!!

"FLURRY" to akurat jest bez roznicy,bo 2h tez ci przyspieszy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pocketmonsters.pun.pl www.metalocalypse.pun.pl www.blackbirdl2.pun.pl www.chomiki-pbf.pun.pl www.metin2privv.pun.pl